Renginyje „Moksleivių akademija. Ateities mokytojas“ susiburs gimnazistai, besidomintys pedagogo profesija ir kalbės apie švietimo lyderį ir ateities mokytoją

Lapkričio 3-5 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija organizuoja virtualų renginį „Moksleivių akademija. Ateities mokytojas“. Trečias žingsnis. Švietimo lyderis ir ateities mokykla“. VDU Švietimo akademija kartu su Šiaurės šalių ministrų tarybos biuru Lietuvoje organizuoja Moksleivių akademiją, skirtą sutelkti mokinius karjeros ir edukacinių veiklų tikslu, praplėsti žinias apie mokytojo profesiją. Šiemet įvyks jau trečioji sesija.

Renginio programa:

• Visą savaitę moksleiviai taps studentais ir susipažins su universitetu.
  • Įkvepiančios mokytojų, švietimo edukatorių, mokyklų vadovų, olimpiečių istorijos.
  • Žinomų žmonių paskaitos.
  • Paskaitos apie ugdymo krypties studijas, mokytojo profesiją, švietimą Lietuvoje ir Šiaurės šalyse.
  • Šiaurės šalių dėstytojų ir užsienio švietimo ekspertų paskaitos.
  • Virtualios kūrybinės dirbtuvės.
  • Ambasadorių Lietuvoje paskaitos ir seminarai.
  • Susitikimai su VDU ugdymo krypties programų studentais.
  • Protmūšis.
  • Virtualios ekskursijos po Lietuvos ir Šiaurės šalių mokyklas.
  • Paskaitos apie karjerą.
  • Virtualios ekskursijos.
  • Pažintis ir bendri projektai su Šiaurės šalių moksleiviais.

Lapkričio 3-5 d. paskaitos, užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu.

Kas gali dalyvauti? 10-12 klasių moksleiviai.

Kaip užsiregistruoti? Užpildykite anketą, parašykite motyvacinį laišką (iki 150 žodžių), gaukite klasės auklėtojo, dalyko mokytojo ar mokyklos vadovo rekomendaciją (iki 100 žodžių).

Anketa.

Renginio programa.

Kviečiame susipažinti, rasti naujų draugų ir augti kartu!

Daugiau informacijos: svietimo.akademija@vdu.lt

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, nuotraukos ir vaizdo įrašai bus viešinami 📸