Skelbiami VDU pirmo kurso studentų apklausos rezultatai

2021 m. sausio – vasario mėn. vyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bakalauro ir vientisųjų studijų pirmo kurso studentų apklausa, kurios tikslas – nustatyti studijų pasirinkimo priežastis, lūkesčius, pirmakursių nuomonę apie studijas ir šių studentų užimtumą.

Apklausoje studentai nurodė svarbiausius informacijos šaltinius, padėjusius priimti sprendimą studijuoti, pagrindines studijų VDU pasirinkimo priežastis ir lūkesčius įstojus į VDU; įvertino įvadinės studijų savaitės VDU naudingumą ir studijų patirtį VDU; įvardino studijoms skiriamą laiką, užimtumą laisvu metu po studijų bei dalyvavimą Universiteto vykdomose veiklose; pateikė pasiūlymus studijų kokybės tobulinimui.

Apklausoje dalyvavo 593 VDU pirmo kurso studentai – 41,64 proc. bakalauro ir vientisųjų studijų pirmo kurso studentų.

Kviečiame susipažinti su apibendrintais apklausos rezultatais. Detalesni apklausos rezultatai pateikiami fakultetų ir akademijų administracijai, studijų programų komitetų atstovams, kviečiant juos šia informacija pasidalinti su bendruomene.