Tarptautinėje konferencijoje Japonijoje VDU ŠA doc. dr. J. Cibulskienė skaitė pranešimus

2019 m. rugpjūčio 6–11 d.  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos doc. dr. Jurga Cibulskienė dalyvavo 15-oje tarptautinėje mokslinėje kognityvinės lingvistikos konferencijoje „Crosslinguistic perspectives on Cognitive Linguistics“ Kwansei Gakuin universitete (Nishinomiya, Japonija) ir skaitė du žodinius pranešimus: „Cross-linguistic metaphorical representation of the #MeToo movement: communicating attitudes“ ir „Constructing attitudinal stance via metaphors: a multi-perspective cognitive approach toward politically contested events“ (kartu su bendraautore Inesa Šeškauskiene, Vilniaus universitetas)

Projektas „15-oji tarptautinė mokslinė kognityvinės lingvistikos konferencija Kognityvinės lingvistikos tarpkalbinės perspektyvos“ bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT) (Nr.09.3.3-LMT-K-712-13-0315).