VDU ŠA kanclerė prof. dr. L. Kaminskienė išrinkta į NŠA tarybą

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministrės 2021 balandžio 15 d. priimtu įsakymu (Nr. SR-1546) buvo išrinkta į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) tarybą.

Profesorė dr. L. Kaminskienė NŠA tarybos nare tapo kaip VDU profesorė ir kaip Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) valdybos narė.

Nacionalinė švietimo agentūra – prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos veikianti agentūra, kuri užsiima įvairiomis bendrojo ugdymo programų kūrimo, metodinių veiklų realizavimo, švietimo analizės veiklomis.

Pagrindinė Nacionalinės švietimo agentūros tarybos funkcija – teikti pasiūlymus ir rekomendacijas Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministrui ir Agentūros direktoriui visose strateginėse organizacijos valdymo veiklose.

Pasak VDU Švietimo akademijos kanclerės pro. dr. L. Kaminskienės, VDU atstovavimas tokioje institucijoje yra itin reikšmingas.  „VDU Švietimo akademija yra didžiausias pedagogų rengimo centras Lietuvoje, vykdome daugybę su švietimo ir bendrojo ugdymo sistema susijusių veiklų, tad tikiuosi, jog galimybė dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros taryboje padės universiteto balsui tapti labiau girdimu strateginių sprendimų priėmime“ – teigia profesorė.

Gegužės 12 d. numatomas pirmasis naujai išrinktos Nacionalinės švietimo agentūros tarybos posėdis.