VDU ŠA vyko mokslinė konferencija „Psichologinė parama šeimai: geroji patirtis”

Balandžio 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje,  kartu su Lietuvos psichologų sąjunga, Vilniuje vyko 9-oji kasmetinė švietimo sistemoje dirbančių psichologų mokslinė konferencija „Psichologinė parama šeimai: geroji patirtis”. Šiemet konferencijoje pranešimus skaitė savo sričių profesionalai ne tik iš Lietuvos (D.Šakalienė, D. Kremensienė, Ž. Arlauskaitė, E. Karmaza, G. Tervidytė, A. Martinkutė-Vorobej, J. Baltuškienė ir kt. ), bet ir profesorius iš Vokietijos Marcus Stueck bei mokyklos psichologės Diana Sturmane  ir Anete Raykova  iš Latvijos. Pagrindinė konferencijos teorinių bei praktinių užsiėmimų tematika – pagalba šeimai, sprendžiant įvairias vaikų problemas, bendravimas su vaikais, tėvais, ir pedagogais, tėvų konsultavimas esant specifinėms problemoms  (vaikų smurtas šeimoje, šeima ir LGBT ir kt.).