VDU skelbia priėmimą į profesines pedagogikos studijas

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia priėmimą aukštųjų mokyklų dėstytojams, pageidaujantiems įgyti pedagogo kvalifikaciją į vienerių metų profesines pedagogikos studijas.

Studijos finansuojamos Kauno miesto savivaldybės lėšomis, todėl keliamas reikalavimas po studijų baigimo dirbti pedagoginį darbą Kauno ugdymo įstaigose.

Baigus profesinių studijų programą „Pedagogika“, suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis valstybės pripažintas Studijų pažymėjimas.

Studijas sudaro teorinė dalis, kurios paskaitos vyksta savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais; karantino laikotarpiu nuotoliniu būdu) ir vėliau – pedagoginė praktika, kuri atliekama bendrojo ugdymo mokyklose. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir informacija pateikiama virtualioje Moodle aplinkoje.

Numatoma studijų pradžia nuo 2020 m. balandžio 17 d.

Prašymus galima pateikti iki 2020 m. kovo 31 d. 18 val. internetu.

Su prašymu pateikiamos šių dokumentų elektroninės kopijos:

• Aukštojo mokslo baigimo diplomų kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
  • Diplomų priedėlių kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
  • Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);
  • Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu;
  • Pažyma apie darbą aukštojoje mokykloje;
  • Motyvacinis laiškas laisva forma adresuotas Vytauto Didžiojo universitetui.

Priėmimo komisijos posėdis vyks 2020 balandžio 6 d. Po posėdžio apie rezultatus ir kvietimą pasirašyti sutartis el. būdu bus informuojama individualiai prašymo formoje nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos apie priėmimą į profesines studijas „Pedagogika“

• Vytauto Didžiojo universitetas/Švietimo akademija
  • Studijų koordinatorėVaida Lukšienė