VDU Švietimo akademijoje „Jaunojo pedagogo klubo“ moksleiviai klausėsi paskaitų apie kūrybiškumo paslaptis ir įkvepiantį mokytoją

Spalio 18 d., VDU Švietimo akademijoje Kaune lankėsi „Jaunojo pedagogo klubo“ moksleiviai. 9-12 klasių moksleiviai klausėsi VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojos, doc. dr. Ilonos Tandzegolskienės paskaitos „Kūrybiškumo paslaptis: kūrybišku tampama arba gimstama?“, švietimo vadybos magistrantūros absolventė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Deimantė Jankūnaitė pasidalino patirtimi kaip tapti įkvepiančiu mokytoju.

Šių metų pradžioje Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono švietimo centras, bendradarbiaudamas su VDU Švietimo akademija, įsteigė 9-12 klasių moksleiviams „Jaunojo pedagogo klubą“, kurio tikslas – sudaryti sąlygas Kauno rajono vyresniųjų moksleivių mokiniams įgyti žinių ir patirties bei susipažinti su mokytojo profesija.

Kiekvieną mėnesį moksleiviai dalyvauja edukacinėse veiklose skirtingose universiteto auditorijose, pavasarį lankėsi VDU Botanikos sode, VDU Teatre, klausosi VDU Švietimo akademijos dėstytojų paskaitų, susipažįsta su studentais.