VDU Švietimo akademijoje Kaune įvyko moksleivių konferencija

Gruodžio 8 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Kaune vyko 7-12 klasių moksleivių konferencija „Mokomės kartu: nuo Antikos iki dirbtinio intelekto“. Konferencijoje VDU Rektorius Juozas Augutis ir Švietimo akademijos kanclerė Lina Kaminskienė tarė sveikinimo žodį, pasidžiaugė jaunaisiais tyrėjais, pristatė universitetą ir studijų galimybes.

VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojas dr. Mindaugas Nefas moksleiviams skaitė įvadinę paskaitą „Trys svarbūs daiktai“, kur kalbėjo apie lietuvių kilmės išradėjus. Konferencijoje daugiau nei 40 moksleivių pristatė pranešimus STEAM, lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbų, menų, filosofijos, istorijos ir geografijos sekcijose. Daugiau nei 140 moksleivių iš Klaipėdos, Biržų, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos, Vilniaus, Kauno miesto ir rajono dalyvavo konferencijoje, kur ugdė pažinimo, kultūrinę ir komunikavimo, projektinio, tiriamojo, kūrybinio darbo rengimo kompetencijas.