VDU Švietimo akademijos mokslininkių grupė pristatė tyrimą „Kokybiško švietimo visiems visą gyvenimą UNESCO vizija: artėjame prie ar tolstame nuo jos?“

Kovo 25 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ir Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija (LETA) kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija organizavo ketvirtąjį edukacijos forumą „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“, skirtą temai „Kokybiško švietimo visiems visą gyvenimą UNESCO vizija: artėjame prie ar tolstame nuo jos?“ aptarti.

Forume bus pristatyta Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos mokslininkių grupės: doc. dr. Ramutės Bruzgelevičienės, doc. dr. Agnės Brandišauskienės, doc. dr. Jūratės Česnavičienės, dr. Rasos Nedzinskaitės-Mačiūnienės 2020 metais parengta ir išleista medžiaga diskusijai, su kuria galima susipažinti UNESCO  ir  Kokybiškas švietimas visiems visą gyvenimą: artėjame prie vizijos ar tolstame nuo jos?.

Įvadinį pranešą skaitė VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė.

Edukacijos forumą galima žiūrėti: čia.