Europos logopedų dienos proga sveikina Specialiosios pedagoginės pagalbos: logopedijos programos studentai

Kovo 6 d. Europos logopedo diena. Kasmet Europos logopedų asociacija (ESLA) kovo 6-ąją kviečia minėti Europos logopedo dieną. Šių metų tema „Logopedų bendradarbiavimas su kitų profesijų atstovais“ skatina suprasti, kad logopedų partnerystė su kitais specialistais ir darbas tarpdisciplininėse komandose švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose užtikrina kokybišką pagalbą.

Nuo 2004 m. Europos logopedų asociacija minėti logopedo profesijos dieną, kurios tikslas – suteikti visuomenei daugiau žinių apie įvairius kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimus, jų įveikimo galimybes, praplėsti žinias apie logopedo profesiją visoje Europoje. Manoma, kad labai svarbu plėtoti visuomenės informuotumą apie komunikacijos, kalbos ir kalbėjimo sutrikimus, jų poveikį žmonių sveikatai, galimus pagalbos būdus.

VDU Švietimo akademijos Specialiosios pedagoginės pagalbos: logopedijos II kurso studentės: Nomeda Granickaitė, Augustė Baranauskaitė, Patricija Skujytė,         Livija Sabatauskaitė, Gabrielė Tamašauskaitė, Emilija Bubliauskaitė parengė pristatymą apie logopedijos profesiją.

 

Specialiosios pedagoginės pagalbos: logopedijos bakalauro programos bei Kalbėjimo ir kalbos terapijos magistrantūros programos studentai bei dėstytojai sveikina Europos logopedų dienos proga!