Informacija stojantiesiems į menų ir meno pedagogikos studijas VDU

Stojantieji į menų studijas (Atlikimo menas, Muzikos produkcija, Naujųjų medijų menas) ir meno pedagogikos programas (Dailės pedagogika, Muzikos pedagogika ir Šokio pedagogika) per LAMA BPO sistemą stojamuosius egzaminus gali rinktis laikyti pavasario egzaminų sesijos metu – kovo mėnesį.

Visi norintys, savo duomenis ir prašymus LAMA BPO informacinėje sistemoje turės pateikti kovo 1-12 dienomis. Prašymus stojantieji galės teikti dėl valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų studijų vietų.  Stojamieji egzaminai vyks kovo 15-20 dienomis.

Visi stojamieji egzaminai vyks nuotoliniu būdu stojančiajam parengtus stojamųjų egzaminų užduočių failus įkeliant į Universiteto failų saugyklą. Prisijungti prie saugyklos stojantysis galės tik atlikęs registraciją ir užpildęs prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungimo duomenis asmuo gaus elektroniniu paštu priėmimo prašyme nurodytu el. paštu.

Virtualūs motyvaciniai pokalbiai vyks naudojant Universiteto vaizdo konferencijų programinę įrangą stojančiajam paskirtu tiksliu laiku.

Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus, jų vykdymo ir vertinimo tvarkas galima sužinoti tvarkos aprašuose:

Informacija apie pavasario sesijos stojamuosius egzaminus ir tvarkaraštis 2021 m.

Stojamąjį egzaminą į Dailės pedagogikos kryptį sudaro dvi dalys – kūrybos darbų aplanko (portfolio) vertinimas ir dailės žinių pagrindai. Iki stojamojo egzamino pradžios stojantieji savo kūrybinį aplanką (portfolio) turės įkelti į Universiteto bylų saugyklos paskyrą (paskyros nuorodą gaus tik užsiregistravusieji priėmimo prašymą). Antra stojamojo egzamino dalis (dailės žinių pagrindai) vyks virtualiu būdu stojantiesiems prisijungus prie VDU vaizdo konferencijų platformos.

Egzamino data: kovo 19 d. 17 val.

Egzaminas vyks nuotoliniu būdu. Stojančiajam bus paskirtas tikslus virtualaus pokalbio laikas.

Stojamąjį egzaminą į Muzikos pedagogikos kryptį sudaro trys dalys: grojimas fortepijonu ar kitu muzikos instrumentu, dainavimas (pageidautina a cappella) ir muzikos žinių pagrindai. Stojantieji Muzikos pedagogikos studijas galės rinktis Kaune arba Vilniuje. Stojamasis egzaminas vyks nuotoliniu būdu.  Stojantieji pirmą ir antrą egzamino dalis (grojimas pasirinktu instrumentu ir dainavimas) turės nufilmuoti iki egzamino pradžios ir vaizdo įrašų bylas įkelti į Universiteto bylų saugyklos paskyrą (prisijungimo nuoroda stojančiajam bus atsiųsta po prašymo pateikimo). Muzikos žinių pagrindų vertinimas vyks virtualaus pokalbio metu.

Egzamino data: kovo 18 d. 16 val.

Stojamąjį egzaminą į Šokio pedagogikos kryptį sudaro dvi dalys – kūrybinė šokio kompetencija ir šokio žinių pagrindai. Stojamasis egzaminas vyks nuotoliniu būdu.  Stojantieji pirmą egzamino dalį (kūrybinė šokio kompetencija) turės nufilmuoti iki egzamino pradžios ir vaizdo įrašų bylas įkelti į Universiteto bylų saugyklos paskyrą (prisijungimo nuoroda stojančiajam bus atsiųsta po prašymo pateikimo). Šokio žinių pagrindų vertinimas vyks virtualaus pokalbio metu.

Egzamino data: kovo 19 d. 16 val.

STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ KONSULTACIJOS

VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kviečia dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų menąMuzikos produkcijąMuzikos pedagogikąŠiokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

MUZIKOS PEDAGOGIKA

birželio 15 d. 17 val.