Mirė fizikas, buvęs dėstytojas, profesorius Vladas Valentinavičius

Eidamas 91-sius metus, mirė fizikas, memuaristas, edukologijos mokslų daktaras, buvęs Vilniaus pedagoginio universiteto (dab. VDU Švietimo akademijos)  profesorius Vladas Valentinavičius.

V. Valentinavičius išplėtojo fizikos didaktikos mokslą atlikdamas mokslinius tyrimus, rašydamas straipsnius, dalyvaudamas tarptautinėse konferencijose, skaitydamas paskaitas užsienio aukštųjų mokyklų studentams bei dėstytojams.

Pedagoginėje Lietuvos ir kitų šalių spaudoje kartu su bendraautoriais V. Valentinavičius paskelbė straipsnių įvairiais fizikos mokymo metodikos klausimais, atskirų leidinių, mokymo priemonių.

Atsisveikinimas su velioniu antradienį nuo 16.30 val. Vilniaus laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“. Mišios 19 valandą Šventojo Jono Bosko bažnyčioje. Urna išlydima trečiadienį 12valandą, laidotuvės Kairėnų kapinėse.

VDU Švietimo akademijos bendruomenė nuoširdžiai užjaučia artimuosius!