VDU ŠA edukologai prisijungia prie LSS viešo palaikymo aukštųjų mokyklų dėstytojams ir mokslininkams

Lietuvos studentų sąjunga (toliau – LSS), nacionaliniu lygiu atstovaudama studentams reiškia viešą palaikymą visiems Lietuvos aukštosiose mokyklose ar aukštojo mokslo institucijose dirbantiems dėstytojams bei mokslininkams.
LSS sutinka su dėstytojais ir mokslininkais, kad mokslinis darbas reikalauja itin didelės kvalifikacijos, tačiau už jį mokama neadekvati, nekonkurencinga, mokslininkų statusą menkinanti alga. Atlyginimų sistema yra neteisinga, išbalansuota, neskatinanti tobulėti. LSS pabrėžia, kad tinkamai pasirengęs, motyvuotas ir darbui atsidavęs dėstytojas ar mokslininkas yra viena svarbiausių sąlygų siekiant užtikrinti tiek studijų kokybę, tiek pačių studentų žingeidų norą ne tik įgyti aukštąjį išsilavinimą, tačiau tuo pačiu siekti ir pačių geriausių akademinių rezultatų bei tapti visapusiškai išsilavinusia asmenybe. Siekiant tai užtikrinti, dėstytojams bei mokslininkams turi būti sudarytos tinkamos sąlygos dėstyti, atlikti savo mokslinę veiklą bei nuolatos kelti tiek savo mokslines, tiek didaktines kompetencijas.

Daugiau skaitykite: čia.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos bendruomenė palaiko LSS viešą palaikymą ir prisideda prie iniciatyvos.