VDU ŠA lankėsi Indianos valstijos, JAV Edukacijos mokyklos prof. T. Mason

Kovo 5-7 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Švietimo akademijoje Vilniuje lankėsi  Indianos valstijos, JAV Edukacijos mokyklos profesorius Terrence Mason. Profesorius skaitė viešąją paskaitą „Demokratinio pilietiškumo ugdymas XXI a.: iššūkiai ir galimybės“, lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, vedė pilietiškumo pamoką Vytauto Didžiojo gimnazijoje, dalyvavo ekspertų forume „Ateities švietimas 360°“.

Prof. dr. T. Mason Indianos valstijos, JAV Edukacijos mokyklos profesorius, 2015-18 dekanas, 2004-2012 Socialinių studijų ir tarptautinio švietimo centro direktorius, INTERNATIONAL CIVITAS programos JAV Indianos valstijos ir Baltijos šalių direktorius: 2004-2015. Pagrindiniai mokslinių tyrimų interesai: socialinis, pilietinis ugdymas ir mokytojų rengimas. JAV vyriausybės Afganistano aukštojo mokslo modernizavimo (2006-2011 m.), Makedonijos pradinio ugdymo (2006-2010 m.), Pietų Sudano aukštojo mokslo, lygybės ir lyderystės projektų vadovas.