VDU Švietimo akademija kviečia 11 ir 12 klasių moksleivius dalyvauti „Mokytojas 360°. Ateities lyderiai“

Vasario 17-21 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija kviečia 11 ir 12 klasių moksleivius dalyvauti  moksleivių akademijoje „Mokytojas 360°. Ateities lyderiai“ Kaune ir Vilniuje, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, klausys edukologų, švietimo ekspertų, mokytojų paskaitų,  ugdysis lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizavimo įgūdžius.  Renginyje moksleiviai susipažins su inovatyviais pedagogais, naujos kartos mokytojų rengimu VDU Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje. Moksleiviai nemokamai gyvens studentų bendrabučiuose, susipažins su biblioteka, universiteto erdvėmis.

Kviečiame dalyvauti moksleivius, norinčius rinktis ugdymo krypties studijas VDU ir mąstančius apie pedagogo profesiją.

Norintys dalyvauti moksleivių akademijoje „Mokytojas 360°. Ateities lyderiai“ Kaune ir Vilniuje, turite užpildyti: https://forms.gle/HpCruMiz9ZavxUun6

Kilus klausimas, kviečiame rašyti: svietimo.akademija@vdu.lt