VDU Švietimo akademijoje Europos tarptautinės tėvų organizacijos vadovė ir tyrėja dr. E. Salamon skaitys paskaitas

2022 m. spalio 10-13 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimosi instituto kvietimu lankosi Dr. Eszter Salamon, Europos tėvų asociacijos vadovė.

Dr. Eszter Salamon yra EU ekspertė, dirbanti pastaruosius 15 metų visos Europos ir tarptautiniu lygmeniu kaip tarptautinės tėvų organizacijos vadovė ir tyrėja tėvų bei pozityviosios tėvystės srityje, būdama Europos tėvų asociacijos prezidente, o nuo 2018 m.  „Parents International“ v ykdomaja direktore nepriklausomoje tarptautinėje Europos tėvų asociacijos NVO.

Dr. Eszter Salamon moksliniai interesai yra susiję su vaiko ir šeimos gerove: vaiko teisių kilme ir reikšme, pozityviąja tėvyste, įtrauktimi, universaliu dizainu. Būnant nepriklausomos tarptautinės organizacijos vadove, jai pavyksta atskleisti ir padėti įgyvendinti tikruosius tėvų lūkesčius, poreikius ir norus. Dr.Eszter Salamon dirba su tarptautinę patirtį turinčia komanda, kurios dėka gali pateikti sėkmės pavyzdžius iš įvairių šalių ir, tai realizuoja daugelyje susijusių projektų.

Dr. Eszter Salamon susitiks su Švietimo akademijos vadovais ir programų dėstytojais, skaitys paskaitas studijų programos Įtraukaus ugdymo ir socioedukacinių industrijų magistrantams, partneriams ir studentams.

Paskaitų programa ir prisijungimo informacija.