Prezidentūroje įvyko ugdymo mokslų studijų krypties atstovų susitikimas

Tarptautinės mokytojų dienos proga, Spalio 7 dieną Prezidentūroje vyko ugdymo mokslų studijų krypties atstovų susitikimas.

Prezidento Gitano Nausėdos patarėjai kartu su partneriais iš Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto bei Vilniaus kolegijos diskutavo apie pedagogų motyvaciją ir karjeros galimybes.

Šventinį  renginį pradėjo ir sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos patarėja Vilma Bačkiūtė, Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Vytauto Didžiojo universiteto Komunikacijos prorektorė Vilma Bijeikienė, Vilniaus kolegijos direktorė Žymantė Jankauskienė.

Susitikime dalyvavo: Rokas Bandžiukas, VDU Švietimo akademijos Mokomojo dalyko pedagogikos: STEAM II kurso studentas, Herojus mokyklos matematikos mokytojas, Fausta Bagdonaitė, VDU Švietimo akademijos absolventė, Vitlio licėjaus pradinių klasių mokytoja, Kristina Petrošienė, VU profesines studijas pedagogika baigusi, Pažinimo medžio mokyklos mokytoja, Evaldas Mankevičius, Vilniaus universiteto lietuvių filologijos absolventas, gretutines studijas baigęs, lietuvių kalbos mokytojas, Ignas Gaina, Vilniaus kolegijos pradinio ugdymo pedagogikos absolventas, neformaliojo ugdymo įstaigos „Miškinčiai“ vadovas, Vilma Grigienė, Vilniaus kolegijos Vaikystės pedagogikos absolventė, darželio „Namelis medyje“ pedagogė.

Muzikinius kūrinius atliko VDU Švietimo akademijos mokomojo dalyko pedagogikos: muzikos pedagogikos I kurso studentė Morta Čepaitė, Vilniaus kolegijos studentės.
Susitikime aptartas ypatingas mokytojų vaidmuo ir būtinas kokybiškas būsimųjų pedagogų pasiruošimas ugdyti šalies jaunąją kartą dinamiškai besikeičiančioje aplinkoje.
Pasak diskusijos dalyvių, šiomis dienomis ugdymo procese mokytojai turi koncentruotis ne tik į dalykų mokymą, bet ir į vertybinių ugdymą, vaikams svarbias temas ir ateities kompetencijas.