Pristatyta elektroninė knyga apie klimato kaitą

2024 m. kovo 16 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje įvyko Erasmus+ KA220 programos projekto TECCHED “Technology Enhanced Climate Change Curriculum Design” e-knygos pristatymo renginys.

Tarptautinio bendradarbiavimo projektu yra siekiama suteikti pedagogams efektyvius mokymo(si) įrankius globaliems iššūkiams spręsti. Sukurta novatoriška, technologijomis grindžiamo mokymo apie klimato kaitą kompetencijų tobulinimo programa pedagogams ir pedagogikos studentams, pamokų planai, skaitmeninė knyga bei mokymo(si) platforma. TECCHED projekto produktuose ypatingas dėmesys skiriamas vertybių ugdymui.

Projekto renginyje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos pedagogų perkvalifikavimo studijų anglų kalbos, etikos, istorijos modulių klausytojai bei dėstytojai: doc. dr. Linas Jašinauskas, Heather Gaddis Godfrey, doc. dr. Augustinas Dainys, prof. dr. Leta Dromantienė, Danguolė Bylaitė-Šalavėjienė, prof. dr. Giedrė Kvieskienė, Vilma Leonavičienė.

Erasmus+ KA220 iniciatyvą TECCHED “Technology Enhanced Climate Change Curriculum Design” remia Europos Komisija. Tarptautinį projektą įgyvendina Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva), Ruse universitetas (Bulgarija), EUROGEO (Belgija), EOLAS (Ispanija), Liepojos universitetas (Latvija), Bitlis Eren univeritetas (Turkija), Ege universitetas (Turkija).

Daugiau apie TECCHED rasite projekto svetainėje: Tecched – Designing a Technology-enhanced Climate Change Education Curriculum