Šventėje prof. dr. Linai Kaminskienei perduotos kanclerio regalijos

Rugpjūčio 26 d. VDU Švietimo akademijoje Vilniuje vyko VDU Švietimo akademijos kanclerės prof. dr. Linos Kaminskienės inauguracijos šventė.

Šventėje dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja Vilija Targamadzė, savivaldybių, aukštųjų mokyklų atstovai, socialiniai partneriai, absolventai, VDU bendruomenės nariai.

Renginyje koncertavo muzikos edukologijos magistrė, absolventė, dainininkė Vaida Genytė, doktorantė ir muzikos mokytoja Agnė Daučianskaitė, Mokomojo dalyko pedagogikos: muzikos pedagogikos studentai.

Praėjusių metų lapkričio mėnesio pabaigoje Taryba patvirtino naują Švietimo akademijos kanclerę prof. Liną Kaminskienę. Iki šių pareigų net dvejus metus profesorė buvo VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotoja. Daugiau nei du dešimtmečius L. Kaminskienė dirba švietime.

Pasak kanclerės prof. Linos Kaminskienės, jai svarbus dialogas, tarimasis su bendruomenės nariais. „Esu demokratiška ir palaikanti vadovė, kuri siekia atskleisti ir maksimaliai įveiklinti žmogaus gebėjimus, įgyvendinti drąsias svajones, vedančias Švietimo akademiją aukštos studijų kokybės ir mokslinių tyrimų keliu. Nebijau priimti sprendimų, kuriuos turi priimti vadovas, ypač motyvuoja, kai atrandame naujas strateginės plėtros kryptis. Esu sveikai užsispyrusi, tad nepasiduodanti ir ištikus krizėms ar sunkumams“, – tvirtina kanclerė.

Šventės transliacija.

Martyno Musteikio nuotraukos.