VDU Švietimo akademijoje įvyko „Jaunojo pedagogo klubo“ atidarymas

Kovo 18 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Kaune įvyko „Jaunojo pedagogo klubo“ atidarymas. Šių metų pradžioje Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono švietimo centras, bendradarbiaudamas su VDU Švietimo akademija, įsteigė 9-12 klasių moksleiviams „Jaunojo pedagogo klubą“, kurio tikslas – sudaryti sąlygas Kauno rajono vyresniųjų moksleivių mokiniams įgyti žinių ir patirties bei susipažinti su mokytojo profesija!

Pirmajame renginyje dalyvavo net 36 moksleiviai iš 10 skirtingų Kauno rajono savivaldybės gimnazijų. Renginį atidarė Kauno rajono švietimo centro direktorė  Laimutė Ruzgienė. Ji pristatė klubo programą ir planuojamas veiklas. Sveikinimo žodį tarė Kauno rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius bei VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė.  Jie palinkėjo visiems sėkmės ir puikių įspūdžių šio klubo veikloje.

Vėliau vyko aktyvi veikla: susipažinimo žaidimai, kurios vedė VDU Švietimo akademijos lektorė dr. Vaida Jurgilė ir prof. dr. Stefanija Ališauskienė skaitė paskaitą  „Žmogus ir NeGalia“.

Kiekvieną mėnesį moksleiviai dalyvaus edukacinėse veiklose skirtingose universiteto auditorijose, klausys VDU Švietimo akademijos dėstytojų paskaitų, vyks pagal mainų programą į užsienį.