Vilniuje moksleiviai susibūrė į konferenciją, kur kalbėjo nuo Antikos iki roboto

Lapkričio 24 d., VDU Švietimo akademijoje Vilniuje vyko 7-12 klasių moksleivių konferencija „Mokomės kartu: nuo Antikos iki dirbtinio intelekto“.

Konferencijoje moksleiviai galėjo išgirsti nuomonės formuotojo, video tinklaraštininko Pauliaus Mikolaičio, Paul de Miko pranešimą apie profesinio kelio pasirinkimą ir kodėl mokykloje reikia mokytis įvairių disciplinų.

Moksleiviai pristatė savo pranešimus ir projektus apie asmeninius finansus, kodėl mokykloje turi domėtis investavimu ir verslo kūrimu, robotus (automatonus) Antikoje, savo mokymosi įstaigos eksterjerą, McGills programos įtaką liemens raumenims, dalyvaujamo biudžeto iniciatyvos vykdymą savo gimnazijoje, tarptautinio bakalaureato programos patirtį.

Po pranešimų ir pertraukos moksleiviai dalyvavo teatro ir šokio dirbtuves, kurias organizavo VDU Švietimo akademijos Mokomojo dalyko pedagogikos: šokio ir teatro pedagogikos studentai.